Pozvánky a oznámenia

Pozvánky a oznámenia


Služba Popis

Maturitné oznámenia

Ponúkame Vám tlač maturitných oznámení z nášho katalógu. Vytlačíme Vám aj oznámenia podľa vašich návrhov.

Svadobné oznámenia

Ponúkame Vám tlač svadobných oznámení z nášho jedinečného katalógu, ktorý si môžete vyžiadať na našej prevádzke. Naše oznámenia sú jedinećné a nenájdete ich v žiadnej inej prevádzke. Pokiaľ by ste si aj napriek širokej ponuke nevybralli svadobné oznámenia a mali vlastnú predstavu o návrhu, sme pripravení ju zrealizovať k Vašej spokojnosti.

Svadobné oznámenia sú vyrobené z kvalitných grafických papierov s využitím moderných technológií ako je použitie laseru, digitálnej tlače, termografickej tlače, ale aj technológií starých používaných mnoho rokov, ktoré dodávajú svadobným oznámeniam slávnostný punc. Patrí medzi nich slepotlač, reliéfna tlač, razba fóliou a tvarový výsek.

Veríme, že nie len svadobné oznámenia vyrobené našou spoločnosťou, prispejú k príjemným zážitkom spojeným s Vašou svadbou.

Pokiaľ budete spokojní, budeme radi, ak nás doporučíte i svojim priateľom a známym, ktorí plánujú rovnaký krok do života ako Vy.

Promočné oznámenia

Ponúkame Vám tlač promočných oznámení  aj na počkanie z  nášho jedinečného katalógu ktorý si môžete vyžiadať na prevádzke. Naše oznámenia sú jedinečné a nenájdete ich v žiadnej inej prevádzke. Vytlačíme Vám aj oznámenia z vašich návrhov, prípadne spracujeme Vaše vlastné predstavy.

Pozvánky

Výroba pozvánky na oslavy, narodeninové pozvánky, tlač pozvánok, tlač oznámení. Vaša pozvánka na mieru s TigerPrint s.r.o. – jedinečná, s unikátnym vzhľadom.  K pozvánkam dodáme aj obálky, ktoré je možné taktiež potlačiť logom firmy, prípadne iným motívom.