Digitálna tlač

Digitálna tlač


Služba Popis

Digitálna tlač

Špičková digitálna tlač už do 24 hodín. Vytlačíme vám čo len chcete. Digitálnou tlačou môžeme teda realizovať nielen vizitky a firemné tlačoviny, plagáty i letáky, pozvánky a oznámenia, etikety, ale aj billboardy a veľkoformátové výtlačky, samolepky a polepy áut. V minimálnom čase a za rozumné ceny. To je TigerPrint s.r.o. !!! Disponujeme najnovšími technológiami. Zaručíme Vám najkratšie dodacie termíny.

Digitálna tlač je ideálnou voľbou pre tlač na počkanie od 1 kusu. Digitálna tlačiarneň umožňujú tlač priamo z počítača a nie je nutné pripravovať žiadne tlačovej matrice. Ak máte pripravené tlačové dáta, či už od nás alebo si prinesiete dáta vlastnú vo formáte, výtlačky z digitálné tlačiarne si môžete odniesť za pár minút. Cena takýchto výtlačkov je nižšia ako u ofsetové technológie asi do 1000 výtlačkov jedného tlačového archu.

V našich predajniach poskytujeme čiernobiele i farebné kopírovanie a tlač na vysokokvalitných zariadeniach Canon. Ako zákazník máte na výber obslužné alebo samoobslužné kopírovanie a tlač na samoobslužných grafických staniciach Print-shop.

Pre náročnejších zákazníkov je k dispozícii kopírovanie a tlač na vysokokvalitných zariadeniach Canon imagePRESS C1+ s ofsetovou kvalitou tlače už od 1ks, s možnosťou efektu parciálneho laku, vodoznaku alebo metalického efektu.

Vyžiadajte si cenovú kalkuláciu na adrese zakazky@tigerprint.sk